December 19, 2018, 08:57:39 AM

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Vinur_Gamall

Pages: [1] 2
1
Pomysły / warstwy itemków
« on: December 20, 2016, 11:25:10 AM »

mam pomysł jak w Rage of Mages 2, żeby dało się zakładać kolczugę i na to zbroję.

2
Pomysły / Scrolle + Poty
« on: July 18, 2016, 23:30:35 PM »
wszystkie znajdywane przez nas scrolle i potki winny być niezidentyfikowane, chyba że posiadamy odpowiednią ilość Wiedzy (Wiedzy + Inteligencji?) która pozwoliłaby z buta dany item zidentyfikować. Dodatkowo można by zrobić tak że posiadając np trochę Wiedzy możemy dany scroll przeczytać (z niewiadomymi konsekwencjami) i przez to go zidentyfikować, ale jeśli nie posiadamy nawet tyle wiedzy to w ogóle nie możemy go nawet przeczytać. Z potkami podobnie, tylko że i tak możemy ją wypić (sprawdzając na sobie jej zawartość i w ten sposób identyfikując na przyszłość).

3
Pomysły / Wybieranie drużyny
« on: May 25, 2016, 15:46:56 PM »
Może dałoby się zostawiać część ekipy w mieście? Tzn brać na wyprawę tylko wybranych ludzi, podczas gdy reszta mogłaby odpocząć w mieście.
Ba, możnaby wprowadzić ograniczenie ilości misji, tzn np po 3 misjach osobnik musi odpocząć w mieście, aby zapomnieć o okropnościach jakie przeżył w walce, popijając miód w tawernie.
Kolejna rzecz to ograniczenie maksymalnej wielkości drużyny do np czterech lub pięciu.

4
Pomysły / Większe lochy
« on: May 25, 2016, 15:42:09 PM »
Lochy powinny być większe objętościowo. Myślę ze nawet ze 3 - 4 razy. Dodatkowo więcej obiektów typu stalaktyty / grzyby / pajęczyny. Chodzi o to że gdy mamy dużą załogę, w lochach robi się okrutny pierdolnik, jeden stoi na drugim jak kiszone ogóry na wigilijnym stole.

5
Pomysły / Ulepszanie pancerzy
« on: May 25, 2016, 15:39:56 PM »
Może dobrym pomysłem byłoby ulepszanie pancerzy? Marzy mi się system rodem z MU Online / Diablo 2, na zasadzie ulepszania przedmiotów poprzez oddawanie ich do kowala wraz z jakimiś rzadko spotykanymi w lochach składnikami.

A tak w ogóle to brakuje kasków ...

6
Pomysły / Biomy
« on: March 08, 2016, 23:35:58 PM »
Mapa może być podzielona na cztery strefy - idąc z góry na dół - zimową, umiarkowaną, tropikalną, pustynną.  8)

7
Błędy / Bug z wyjeciem broni
« on: February 29, 2016, 23:32:59 PM »
Wyjęcie broni w momencie przejścia do widoku mapy powoduje że po przejściu do innej lokacji mamy zwykłą animację, ale postać zachowuje się jakby miała wyjęty łuk (może strzelać, a łuk sam napina się jej na plecach)

8
Pomysły / Cienie, wysokość, skok, pogoda, noc
« on: February 21, 2016, 21:04:54 PM »
1. Więcej mrocznego cieni i ciemności lokacji. Im coś brzydsze, tym powinno być ciemniejsze. Wyobraźnia poprawia niedostatki grafiki. Dodaje poza tym mroku i tajemnicy czyli to o co najbardziej chodzi.
2. Wszystkie lokacje (z wyjątkiem lasu) są płaskie jak stół! Przydałyby się jakieś urozmaicenia terenu, pagórki, doliny, domy na górce lub w dołku itd.
3. Skakanie?
4. Pogoda ( deszcz, burza ) i tryb dnia i nocy?

9
Błędy / Język a narodowość
« on: February 14, 2016, 13:54:11 PM »
Za każdym razem strona stwierdza, że jestem Francuzem, racząc mnie francuskim tłumaczeniem.
Przypiszcie wersję językową do adresów IP z danego kraju? Jest to w ogóle możliwe?

10
Pomysły / Ekwipunek
« on: November 26, 2015, 00:13:10 AM »
proponowałbym ekwipunek rodem z gier typu Diablo. Podzielony na hexy, gdzie każdy item zajmuje okreslona ilosc miejsca, w zaleznosci od jego rodzaju (np 4, 6 lub inna liczbe kratek). Pozwalaloby to na lepsze odwzorowanie detalow i skali broni, nadajac lepszego pogladu przedmiotom. Dodatkowo ekwipunek nie powinien przeslaniac calego ekranu, a pozostawiac widoczne boczne krawedzie (pozwala to uniknac nieprzyjemnego efektu przenoszenia się z ekranu gry na ekran ekwipunku, dodaje poczucie otwierania czegos.  No i oczywiscie obracajace sie przedmioty, wokol swej osi pionowej!

11
Pomysły / Miasta
« on: November 26, 2015, 00:09:17 AM »
Miasta powinny być bardziej zroznicowane. Nie powinno byc wszystkich obiektow w kazdym miescie. Przydalyby sie miejsca kultu (mocy), specjalne sklepy z unikalnymi, generowanymi nazwami (np Magiczne Dobra Baltazara) w ktorym mozna by kupic unikaty. Brakuje depozytow na ekwipunek. Po ataku w miescie i zabiciu powinnismy budzic sie w miejskich lochach (np w ratuszu) , tracac ekwipunek. Ogolnie brakuje zroznicowania terenu w miastach, mury powinny okalac samo miasto, i dopiero po wyjsciu poza nie i przejsciu kawalka terenu, powinno nas przenosic na mapę świata. Brakuje takze potrzeby snu (wynajmowania pokoi na nocleg).

12
Pomysły / Mapa
« on: June 04, 2015, 23:35:22 PM »
Zmienilbym sposob widzenie mapy, tak, bymapa byla na caly ekran, nasza lokacja byla na srodku, a po najechaniu na lokacje wyskakiwalo menu kontekstowe z danymi lokacji. Dodatkowo gustowny podpis z nazwa lokacji na stale. Poszerzenie mapy i mozliwosci podrozowania, obozy neutralne w ktorych daloby sie pogadac z lowcami.

13
Suggestions / Facebook Fanpage has been started!
« on: February 09, 2015, 13:17:23 PM »
Greetings, mighty warriors!
I want to share with you the new CaRPG Facebook's Fanpage.
https://www.facebook.com/carpg.the.game?notif_t=page_user_activity
Im asking everyone who loves that stunning game to like and to share our Facebook profile with others. I'll try to post there the most important information about the progress and events in general. as well as some funny videos or scenes from the game. If you found anything funny or interesting by any means in the game - feel free to share it with me and ill upload it on fanpage.
At the same time any volunteers who would like to support the game and become the fanpage's moderators are welcome! Id apprieciate the support to keep the fanpage in the continuous stream of good info :)


14
Pomysły / Fanpage na Facebooku
« on: February 09, 2015, 13:06:09 PM »
Jakiś czas temu na Facebooku założyłem Fanpage CaRPG. Zapraszam wszystkich chętnych do regularnych odwiedzin oraz do polubienia strony:
https://www.facebook.com/carpg.the.game
Będę zamieszczał tam podsumowanie najciekawszych wydarzeń z rozwoju gry. Jednocześnie jeżeli są zainteresowani pomocą proszę pisać do mnie na PW, gdyż nie zawsze samemu można wszystko na czas zaktualizować i pomoc bardzo by się przydała.

15
Dyskusje / Recenzja na Vinesauce :D
« on: February 01, 2015, 14:28:47 PM »
Gra doczekała się niedawno recenzji na kanale Vinesauce (ćwierć miliona subskrybcji).

https://www.youtube.com/watch?v=WVTTAM8kvrM


Chłopaki nie mają litości nad wytknięciem każdego możliwego i najgłupszego błędu :D Teraz z pewnością można spodziewać się większego zainteresowania CaRPG  ze strony zagranicznej publiczności :)) Osobiście sam miałem większą ochotę zagrać w CaRPG po obejrzeniu tego wideo :PPages: [1] 2